Jesteś tutaj:
Spektakl o ekologii
Tematyka ekologii ![]()
![]()
i odpowiedzialności za naturę i nasze zachowania zostały po raz kolejny poruszone- tym razem w „Ekospektaklu”. Artyści z #TeatrEkoStudio w Opolu występujący w Samorządowe Centrum Kultury Turystyki i Rekreacji w Popielowie zaprezentowali pierwszoklasistom ciekawe i pouczające przedstawienie
. Dziękujemy! ( Z niemałym zainteresowaniem spektaklowi przyglądał się Popiołek
.)