Jesteś tutaj:
Powrót Popiołka w Bieszczady
Co się dzieje nocą przed szkołą?
Gdzie jest Popiołek?
Co z cotygodniową gościną?
Już spieszymy z odpowiedzią. Tak mu się spodobało w Bieszczadach, że do nich wraca…
Emilka W. przekazała naszego przyjaciela Frankowi B. , który zabrał go na kolejną wycieczkę. Razem z szóstoklasistami i koleżankami oraz kolegami z 4b o północy odjechał ku nowym przygodom! Udanych wojaży! ![]()