Słodka odsłona stolicy
Być w stolicy i nie odwiedzić Syrenki?
Niemożliwe! Nasi podróżnicy zobaczyli na własne oczy symbol Warszawy, równie dostojny jak dewiza stołecznego miasta: „Semper invicta, semper heroica”(Zawsze niezwyciężona, zawsze bohaterska). Odwiedzili magiczno- słodkie miejsce- Muzeum Fabrykę Czekolady E. Wedla.![]()
![]()
I świetnie się bawili, ucząc jednocześnie i doświadczając rzeczywistości w Centrum Nauki Kopernik. ![]()
![]()
Siódmoklasiści mają naprawdę dobry czas!
Podwójna radość i powód do świętowania! Wycieczka do Warszawy i
urodziny. To gromkie „Sto lat” kończący 14 lat Pascal K. zapamięta na długo! Wszystkiego dobrego! ![]()
![]()
![]()