Polak ma essę! Kaligraficzne esy-floresy
Kreatywność pedagogiczna p. Marcin Luszczyka wiosną rozkwita! 

Lekcja literatury w klasie 5a zakwitła pięknymi esami-floresami. Po omówieniu wiersza „Zielono mam w głowie” K. Wierzyńskiego uczniowie wykaligrafowali fragmenty poznanego utworu za pomocą liter z ornamentem liściastym. To wcale niełatwe!
Z krętych, fantazyjnych linii powstały pełne wiosennego entuzjamu teksty. Kaligrafując literowe cudeńka uczniowie pojęli, że ładne pismo nie jest czymś naturalnym, tylko- jak wszystko- wymaga wytężonej pracy. 