Już jutro zaczyna się trzydniowe wyzwanie egzaminacyjne ósmoklasistów. Wiemy, że są dobrze przygotowani , wierzymy więc, że świetnie sobie poradzą. Ósmoklasiści- przesyłamy moc energii i życzymy powodzenia!