Emilia - srebrna medalistka międzygminnego konkursu
Emilia, Zuzanna i Anastazja reprezentowały nas w międzygminnym konkursie matematycznym „Z bankiem na Ty” w Dobrzeniu Wielkim. Przygotowane wiedzowo przez nauczyciela matematyki- mgr. Wiesława Moździocha- zmagały się z zagadnieniami nie tylko z zakresu królowej
nauk, ale i bankowości czy strategii. Na srebrnym podium stanęła Emilia Wahl, zajmując II miejsce. Gratulacje dla wszystkich
- dla Emilii- podwójne ![]()
!