Trenerze, byłby pan z nas dumny! II Bieg im. Zbigniewa Buły na igrzyskach olimpijskich w Kościerzycach i triumf! A nawet dwa! I miejsce- Zuzanna GłowaczII miejsce- Lena Szpajcher . Brawo ! Jesteśmy dumni i wzruszeni .