Międzyszkolne Igrzyska Olimpijskie w Kościerzycach
Sportowe spotkanie pod koniec roku szkolnego. Zwyżkowa forma. Integracja. Przygoda. I legendarna impreza, ciesząca się zasłużoną sławą od lat. Czyli… 31. Międzyszkolne Igrzyska Olimpijskie im. Franciszka Sośnika w Kościerzycach.
Spektakularne otwarcie wydarzenia (my w barwach
) i bez zwłoki- sportowe wyzwania. Oto efekty zmagań!
2. miejsce - turniej szachowy klas starszych - Emilia Wahl. 
1. miejsce - ringo klas 4-6 -Lena Szpajcher i Camila Czech.
1. miejsce - mecz lekkoatletyczny - Sara Chrząstek, Marta Jaksy, Alicja Stasch, Łucja Kachel, Zuzanna Głowacz. 

Gratulujemy!
Niezły początek!
#MiedzyszkolneIgrzyskaOlimpijskie