Zaproszenie na apele podsumowujące rok szkolny
Jesteśmy prawie gotowi na zakończenie roku szkolnego.
Jutro o 10.00 żegnamy ósmoklasistów i oni żegnają się z nami, pojutrze o 9.00 uroczysta gala z wręczaniem świadectw.
Będzie wzruszająco, pięknie i podniośle. Zapewniamy.![]()