Nauka języka w praktyce
Każdy ma jakiś smakołyk, potrawę, danie, które szczególnie lubi. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
I uważa, że jest najpyszniejsze na świecie. Racja- przecież o gustach się nie dyskutuje!
Uczniowie klasy 5b nie dyskutowali więc, za to rozmawiali na ten temat i w zamieszczonych tu filmikach o swych preferencjach kulinarnych opowiedzieli. I to w języku niemieckim
, w ramach projektu „Moja ulubiona potrawa” prowadzonego przez nauczycielkę j. niemieckiego, mgr Elżbietę Radziewicz. Efekt ?- znakomity (chciałoby się powiedzieć- palce lizać!
) !