Ostatni tydzień na dopytanie, dokształcenie, douczenie się przed egzaminem ósmoklasisty. Każdy zdobyty punkt będzie się liczył przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych ! A potem- ostatnia prosta- i dobre oceny na świadectwie. One też są ważne !