Mamy to! Nasze piłkarki nożne w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci- Półfinał Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej Dziewcząt w Nysie pokonały swe rywalki i walczą dalej. Mocno gratulujemy!