Jesteś tutaj:
Wędkarski sukces Jakuba
Mistrzem Gminy w Wędkarstwie Spławikowym ![]()
![]()
wśród uczniów szkół podstawowych został Jakub Obacz.
Nie zdradził tajników przygotowania zanęty, wiemy tylko, że i zanęta, i przynęta były doskonałe!
A wyławiając 1.400 kg ryby z nowosiołkowickiego stawu, zdobył najwyższe trofeum.
Gratulujemy! ![]()