Niemieccy przyjaciele z rewizytą
Zaczyna się wielka integracyjna przygoda!
Grupa uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły z Bad Wurzach z rewizytą w Polsce. U nas! Na Śląsku ! W Popielowie! Przed nimi mnóstwo atrakcji, wypoczynku na świeżym powietrzu, wycieczek, rozmów i zacieśniania więzów przyjaźni. Dziś nasi uczniowie goszczący młodych Niemców zaprosili ich do Bar Pod Lasem . Było radośnie, głośno i smacznie!
https://realschule-bad-wurzach.de/ Gmina Popielów - Tutaj mieszka się dobrze