Mali mistrzowie z klasy 1a
Pierwszoklasiści uwielbiają te zajęcia!
Ruch, energia, wyzwanie! W ramach programu „Mały Mistrz” uczniowie 1a zdobyli kolejną sprawność – lekkoatletyka! 



Było dynamicznie- ciągle w biegu!
Nie zabrakło sportowych emocji, zdrowej rywalizacji i przede wszystkim- świetnej zabawy! 
Każda zdobyta naklejka to dowód wytrwałości, aktywności i chęci do podejmowania nowych wyzwań. Gratulujemy młodym lekkoatletom i życzymy rozwijania sportowych pasji! 


