Wspaniałe sportowe wieści z Brzegu. Nasze piłkarki nożne w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej Dziewcząt zajęły trzecie, medalowe miejsce! Gratulujemy! Dobra robota, drużyno!