Jesteś tutaj:
Popiołek uczestnikiem wymiany
Popiołek wciąż w gościnie, wciąż przeżywa przygody i cieszy się poznawaniem nowych ludzi. Tym razem było ich znacznie więcej! Podczas tygodnia spędzonego u Maksa R. poznał nie tylko jego rodzinę, ale i młodzież z Bad Wurzach przebywającą na wymianie w domach naszych uczniów. Wspaniały czas!
A kolejny tydzień zapowiada się równie ciekawie, bo Popiołek z Emilką W. wybiera się na wycieczkę w odległe Bieszczady!
Czekamy na relację!