Przebiec jak najszybciej 60 m, skoczyć w dal- jak najdalej właśnie i rzucić- też jak najdalej- piłeczką palantową. Oto zadania trójboju. Nasza drużyna chłopców podczas Mistrzostw Powiatu w Trójboju w Ozimku zajęła 1 miejsce. Wielkie gratulacje!