Jesteś tutaj:
Dzień Dziecka
To jeden z najprzyjemniejszych dni w roku!
Dzień zabaw, beztroski i szczęśliwych chwil z przyjaciółmi i rodziną. Dzień Dziecka!
W szkole też można go miło spędzić! Było więc biwakowanie i piknik w klasie, czytelnicze kwadranse
, wspólne biesiadowanie ![]()
![]()
, chwile łasuchowania, wyjście na lody
oraz medalowe rozgrywki klas I- III- jak zwykle budzące wiele entuzjazmu i pozytywnych emocji!
Wszystkiego dobrego dla małych i dużych dzieci! ![]()