Koniec podróży w Bieszczady
Nawet najlepsze chwile kiedyś się kończą, ale wspomnienia mogą trwać. I będą!
Szóstoklasiści i uczniowie klasy 4b z żalem pożegnali Bieszczady - miejsce, w którym natura ma wciąż jeszcze dużo do powiedzenia (żyje tu aż 100 tys. bobrów
i 120 niedźwiedzi
!). Poruszając się drezynami, rozmawialiśmy o tym, co szczególnie zapadło nam w pamięć. Na zwieńczenie bieszczadzkiej przygody zobaczyliśmy jeszcze Kamień Leski oraz ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu. Jeszcze kiedyś tu wrócimy!
Obiecujemy!