Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024

SERCA ZAWSZE OTWARTE

   

  Trudno czasami wstać rano do szkoły, trudno wyrecytować wiersz przed całą klasą, trudno aktywnie ćwiczyć na wuefie, kiedy nadal spać się chce… Ale… Możemy to zrobić. Wystarczy tylko chcieć. Zapominamy często, jakie to szczęście- działać wedle własnej woli. Niektórzy- pomimo chęci- nie pobiegną na sto metrów, nie zaśpiewają, nawet fałszując niemiłosiernie, piosenki, nie wstaną nawet samodzielnie z wózka… Mogą jednak, a nawet muszą, godnie żyć.

  I nasza w tym głowa, by im w tym pomóc! Współpracując z Fundacją na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych Pomóż i Ty, w tym roku naszą pomoc i nasz uśmiech skierowaliśmy do Kacpra. Dzięki operatywności działaczy naszego uczniowskiego samorządu i ich opiekunek ( mgr Sylwii Gallus, mgr Beaty Sowy i mgr Krystyny Weber) udało się sprzedać sporo cegiełek budujących lepszą przyszłość Kacpra. Lśniące kartoniki z uroczymi wizerunkami zwierzątek z jednej strony, a sporą dawką wiedzy z różnych przedmiotów z drugiej- sprzedawały się jak świeże bułeczki.

  Uzyskana kwota 456 złotych powędrowała już do naszego małego przyjaciela i- zasilając konto chłopca- przybliżyła go do zakupu komputera i oprogramowania do komunikowania się z rówieśnikami i umożliwiającego naukę pisania, czytania i mówienia.

  Dziękujemy za Wasze czujące, życzliwe i dobre serca!

  Katarzyna Słowikowska


   


  Galeria zdjęć:

  • SERCA ZAWSZE OTWARTE
  • SERCA ZAWSZE OTWARTE
  • SERCA ZAWSZE OTWARTE
  • SERCA ZAWSZE OTWARTE
  • SERCA ZAWSZE OTWARTE  2021-11-22 23:41:32