Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Wręczanie świadectw.

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 będzie w tym roku inne niż zawsze. Niestety, nie spotkamy się z uczniami wszystkich klas na wspólnym apelu, na którym moglibyśmy nagrodzić najlepszych, wyróżnić zasłużonych i pożegnać ósmoklasistów.

  Mamy jednak dla uczniów i ich rodziców  „apel” na miarę naszych czasów.

   W ostatni dzień roku szkolnego (26 czerwca 2020 r.- w piątek, o godz. 8.00) na stronie www szkoły zamieszczona zostanie prezentacja multimedialna podsumowująca ubiegły rok szkolny. Znajdą się w niej najważniejsze informacje o naszych uczniach, którymi warto się pochwalić - Zapraszamy do wspólnego oglądania.

  Natomiast wręczenie świadectw uczniom klas I - VII odbędzie się w formie indywidualnej. Uczniowie przyjdą na wyznaczoną przez wychowawcę godzinę do szkoły, korzystając z jednego z czterech wskazanych w harmonogramie (załączony plik poniżej) wejść. Każdy uczeń wejdzie do wskazanej sali lekcyjnej, w której będzie czekał na niego wychowawca, od którego otrzyma świadectwo. Należy wychodzić ze szkoły tą samą drogą, którą się weszło. Dopiero, gdy jeden uczeń wyjdzie ze szkoły, kolejny do niej będzie mógł wejść (dopilnują tego nauczyciele dyżurujący przy drzwiach wejściowych). Przy salach lekcyjnych będzie czuwał pracownik obsługi, by po wizycie każdego ucznia na bieżąco dezynfekować powierzchnie dotykowe. Dodatkowo - po wizycie wszystkich uczniów z jednej klasy sala lekcyjna będzie gruntownie dezynfekowana. Dzięki takiej organizacji bezpieczeństwo uczniów zostanie optymalnie zwiększone (drogi uczniów z różnych klas nie przeplotą się).

  Dla uczniów klasy VIII zorganizujemy symboliczne pożegnanie tego dnia. Ósmoklasiści będą mieli okazję spotkać się w gronie kolegów i koleżanek z klasy oraz swoich nauczycieli po raz ostatni na boisku szkolnym o godz. 8.45 . Zapraszamy serdecznie uczniów ostatniej klasy i ich rodziców.

   


  Galeria zdjęć:

  • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Wręczanie świadectw.


  Pliki do pobrania:


  2020-06-23 07:25:10